Chyba firmware? Pořadí objektů pro odstranění
 
Notifications
Clear all

[Solved] Chyba firmware? Pořadí objektů pro odstranění  

  RSS
JV
 JV
(@jv)
Eminent Member
Chyba firmware? Pořadí objektů pro odstranění

Zdravím,

dnes jsem potřeboval odstranit jednu kopii objektu na plátu, protože se utrhla. Objekty se logicky jmenovaly všechny stejně, proto jsem předpokládal, že na tiskárně budou uvedeny ve stejném pořadí jako v Prusa Sliceru. Nechtěl jsem čekat, až přijde řada na "aktuální objekt", a zrušil jsem třetí objekt podle pořadí ve sliceru, ale tiskárna vynechala místo toho druhý objekt.

Zobrazuje to tiskárna špatně, exportuje slicer v jiném pořadí, anebo jsem něco přehlédl? Přikládám fotky, na kterých je vidět pořadí slicer a LCD, a  že se utrhl objekt vpředu vpravo, tiskárna zrušila tisk vpředu vlevo (nižší výška) a právě tiskne vpředu vpravo do prázdna.

This topic was modified 2 months ago by JV
Posted : 05/02/2024 3:51 pm
miroslav.h4
(@miroslav-h4)
Honorable Member
RE: Chyba firmware? Pořadí objektů pro odstranění

Bohužel pokud se jmenují objekty stejně, musíte počkat až se příslušný objekt začne tisknout. Průša na toto upozorňuje, myslím že to je v popisu aktualizace FW, ale nejsem si tím jist, ale určitě jsem toto upozornění četl. Díval jsem se taky jak máte vloženy předměty k tisku. Pokud tisknete stejný objekt vícekrát, nevkládejte jej vícekrát do sliceru, ale vložte jej jenom jednou a potom použijte tlačítko + v horním menu tolikrát kolik potřebujete objektů. Vytvoří se instance se svým jménem jako instance1, instance2 atd. Potom se podívejte jak jsou rozloženy na desce a získáte jedinečné jméno které taky najdete v menu tiskárny a můžete jeho tisk zrušit kdykoliv.

Posted : 06/02/2024 7:22 am
Pavel Riedl and JV liked
JV
 JV
(@jv)
Eminent Member
Topic starter answered:
RE: Chyba firmware? Pořadí objektů pro odstranění

Díky za odpověď i za tip 🙂 

Posted : 06/02/2024 9:13 pm
Share: